Dovolte nám nabídnout profesionálně odvedenou práci odborníky ve svém řemesle rekonstrukce bytů a domů. Práci, z které budete mít radost po každém návratu domů a nebudete litovat vynaložených peněz.

Ať už se chcete pustit do kompletních oprav od podlahy až po strop nebo stojíte jen o částečnou rekonstrukci, obraťte se na naší spolehlivou stavební firmu!

 Rádi se zaměříme na rekonstrukci vašeho bytu či domu a přestavby a postaráme se všechno potřebné!  

Kompletní rekonstrukce bytů a domů zahrnuje:

 • bourání a výstavba bytových jader
 • změny bytových dispozic
 • obklady, dlažby
 • stropy, podlahy
 • omítky, výmalby
 • rekonstrukce rozvodů vody, topení, odpadů i plynu
 • rekonstrukce rozvodů elektrického proudu
 • na míru vyráběné kuchyně a jiný nábytek
 • zařízení vašeho domova

Není nad to mít spolehlivou a ověřenou stavební firmu, která si hravě poradí s kompletní nebo částečnou rekonstrukcí bytů či domů.

Rozlučte se se starým vzhledem vašeho bytu a přivítejte nové a pěkné bydlení, které si zamilujete. Díky rychle odvedené práci se již brzy budete moci radovat z krásného bydlení v novém a moderním stylu.

Jaké jsou výhody rekonstrukce bytů a domů?

Kromě zvýšeného komfortu bydlení snižujete zpravidla energetickou náročnost a ekologickou zátěž bytu, a hlavně rizika spojená se starými rozvody (prasknutí trubky, vytopení sousedů či zkrat elektřiny).

Rekonstrukce bytů a domů zvyšuje hodnotu bytu v případě dalšího pronájmu či prodeje.

Kvalitní práce řemeslníků, použitého stavebního materiálu a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás nejvyšší prioritou.

Zdokumentujeme celý průběh výstavby nebo rekonstrukce bytu či domu, vysvětlíme každý krok, který podnikneme a vždy nabídneme nejlepší možnost řešení.

Kamenné obklady jsou oblíbeným způsobem, jak dodat rekonstruovaného bytu luxusní a elegantní vzhled.

Mohou být použity na stěny, podlahy, kuchyňské desky, pracovní desky a další povrchy.

Mezi obkladové kameny patří:

 • Řezaný obkladový kámen – Používají se k obkládání stěn, podlah a dalších povrchů. Řezané obklady jsou dostupné v mnoha různých typech kamene, včetně žuly, mramoru, břidlice a pískovce.
 • Modulový obkladový kámen – Kusy kamene jsou slepeny do pravidelných kazet tvaru Z, takže práce s nimi je velmi rychlá a jednoduchá. Specifický tvar jednotlivých dílců zároveň pomáhá skrýt spáry mezi jednotlivými kusy, takže v ploše vypadá obklad velmi přirozeně.
 • Nepravidelný obkladový kámen – Jedná se o štípaný kámen, takže každý kus má originální tvar. Díky naší mnohaleté praxi s prodejem i pokládkou těchto kamenů se nám podařilo vyselektovat pouze ty nejkvalitnější materiály, jež jsme zařadili do naší nabídky.
 • Skládaný obkladový kámen – skládané obklady patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším obkladům. V exteriéru se využívají na obložení fasády a soklů, altánků, obložení vchodových dveří nebo garáží. V interiéru se skládaný obkladový kámen využívá k obložení stěn chodeb, předsíní, kuchyní, krbů, obývacích pokojů a jiných místností, které chcete zkrášlit.
 • Kamenné mozaiky – nabízíme Vám široký sortiment kamenných mozajek, který vytváří luxusní ozdobu každého interiéru i exteriéru.  Každá mozaika z kamene je jedinečná a exkluzivní zpracování kamene potěší Vaše oči a zahřejí Vaši duši.

Nezáleží na tom, zda potřebujete renovaci staršího bytu, kompletní rekonstrukci bytu po pořízení nového, nebo designový návrh interiéru, jsme tu, abychom vám poskytli ty nejlepší služby za rozumné ceny.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto jsme připraveni naslouchat vašim přáním a zajistit, aby vaše rekonstrukce bytu proběhla přesně tak, jak jste si představovali.

Rádi pro Vás spolehlivě zrealizujeme rekonstrukci vašeho bytu v některé z lokalit – Frýdek Místek, Paskov, Vratimov, Havířov, Brušperk, Příbor, Kopřivnice, Frýdlant nad Ostravicí, Český Těšín, Třinec, Studénka, Nový Jičín.

Máte zájem o naše služby?

Hledáte spolehlivé řemeslníky? Jsme tu pro Vás, kontaktujte nás!