Gabion je vytvořen z kameniva a je upraven do pravidelného tvaru v pomocí korozi odolné drátěné konstrukce – do které se vyskládá kamenivo. Lze využít jako oplocení pozemků, nebo opěrné stěny a zídky ve svahu.

Největší předností gabionových plotů je jejich široká variabilita, snadnost použití, okamžitá funkčnost a dlouhodobá životnost. Gabionový plot navíc skvěle oddělí váš prostor od hluku a zajistí maximální pocit soukromí.

Rozměry plotů z gabionů přizpůsobíme potřebám zákazníka, je možné volit jakékoliv tvary, dále si můžete zvolit výplňový materiál, kterým bývá nejčastěji lomový nebo přírodní kámen.

Gabionový plot je možno osadit kamerou, světlem, zapuštěnou schránkou, videovrátným , pohybovým čidlem, popř. vytvořit niku pro popelnice.

V naší nabídce naleznete široký sortiment gabionů, které jsou skvělým dekoračním prvkem pro váš exteriér a zároveň mají mnoho užitečných funkcí! Navíc jsou tvořeny pouze přírodními a recyklovatelnými materiály, které lze kdykoliv rozebrat a znovu použít.

Máte zájem o naše služby?

Rádi vám poradíme a připravíme nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás! Těšíme se na spolupráci s vámi